Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 20/08/2018

Prokuratūra saīsinātā procesa kārtībā tiesai nodevusi krimināllietu par tīšu nelikumīgu robežas šķērsošanu personu grupā un par vairāku personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai

2018.gada 17.augustā Ludzas rajona prokuratūras prokurore tiesai saīsinātā procesa kārtībā nosūtījusi krimināllietu, kurā apsūdzība celta piecām personām par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu personu grupā. Vienai no apsūdzētajām personām apsūdzība celta arī par vairāku personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai.

Lasīt vairāk
Publicēts 16/08/2018

Uzsāks Centralizētas prokuratūru ēkas pārbūvi Aspazijas bulvārī 7

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) uzsāks Centralizētās prokuratūru ēkas Aspazijas bulvārī 7 pārbūvi, ko atzīmēja ar svinīgu pasākumu šā gada 16.augustā.

Lasīt vairāk
Publicēts 09/08/2018

Prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu pret valsts amatpersonu par nepatiesu ziņu norādīšanu deklarācijā par mantu un citiem ienākumiem lielā apmērā

2018.gada 31.jūlijā Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā apsūdzēta viena persona par nepatiesu ziņu norādīšanu likumā noteiktajā mantiska rakstura deklarācijā par mantu un citiem ienākumiem lielā apmērā.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA