Latvijas Republikas Prokuratūra

2 item(s)

$79.00

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 27/09/2016

Latvijas Republikas Prokuratūras pārstāvji piedalījušies ENPRO ikgadējā konferencē

Latvijas Republikas Prokuratūras pārstāvji no Specializētās vairāku nozaru prokuratūras, Rīgas tiesas apgabala prokuratūras, Ģenerālprokuratūras Darbības analīzes un vadības departamenta Metodikas nodaļas un Starptautiskās sadarbības nodaļas 2016. gada 22. un 23. septembrī Viļņā (Lietuvas Republika) piedalījās Baltijas jūras reģiona valstu prokuroru tīkla pret noziegumiem pret vidi (The Network of Prosecutors on Environmental Crime in the Baltic Sea Region (ENPRO)) ikgadējā starptautiskajā konferencē.

Lasīt vairāk
Publicēts 25/09/2016

Tiesa, izskatot apelācijas kārtībā krimināllietu par Latvijas Republikas valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu personu grupā, apsūdzētajiem nosaka bargākus brīvības atņemšanas sodus

Šā gada septembra pirmajā nedēļā Vidzemes apgabaltiesa apelācijas kārtībā, izskatot krimināllietu, kurā pirmās instances tiesa divus Krievijas Federācijas pilsoņus atzina par vainīgiem Krimināllikuma 284. panta otrajā daļā paredzētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā, piemērojot katram brīvības atņemšanu uz četriem mēnešiem, atcēlusi tiesas spriedumu daļā par apsūdzētajiem noteikto sodu un papildsodu, nosakot tos bargākus.

Lasīt vairāk
Publicēts 23/09/2016

Ģenerālprokurors aizvadījis tikšanos ar Moldovas Republikas vēstnieku Latvijā

2016. gada 22. septembrī Latvijas Republikas ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers tikās ar Moldovas Republikas vēstnieku Latvijā Eugen Revenco.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA