Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 21/05/2018

Tiesai nosūtīta krimināllieta par kukuļošanu 60 000 EUR apmērā

2018.gada 21.maijā Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokurors tiesai nosūtījis krimināllietu, kurā apsūdzētas divas personas – viena privātpersona par kukuļa došanu 60 000 EUR apmērā Daugavpils domes amatpersonai (Krimināllikuma 323.panta otrā daļa), kā arī viena Daugavpils domes amatpersona par kukuļa pieņemšanu 60 000 EUR apmērā (Krimināllikuma 320.panta ceturtā daļa).

Lasīt vairāk
Publicēts 21/05/2018

Informācija par Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūras virsprokurora amata vakanci

Atbilstoši Prokuratūras likuma 34.panta trešajā daļā noteiktajam Latvijas Republikas Prokuratūra informē, ka tiek plānots aizpildīt Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūras virsprokurora amata vakanci.

Lasīt vairāk
Publicēts 18/05/2018

Tiesai nodod krimināllietu par dārgu rokas pulksteņu pārvadāšanu bez muitas iestāžu atļaujas

Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūras prokurors tiesai nosūtījis krimināllietu, kurā par dārgu dažādu zīmolu rokas pulksteņu pārvadāšanu un glabāšanu, bez muitas iestāžu atļaujas, apsūdzēts kāds vīrietis.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA