Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 15/11/2019

Piespriež brīvības atņemšanu uz septiņiem gadiem par smagas avārijas izraisīšanu

2019. gada novembra vidū Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa, piedaloties Rīgas Autotransporta prokuratūras prokuroram, piesprieda brīvības atņemšanu uz septiņiem gadiem par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, vadot transportlīdzekli bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un atrodoties alkohola ietekmē, kā rezultātā bojā gāja pasažieris.

Lasīt vairāk
Publicēts 14/11/2019

Pasniegti prokuratūras apbalvojumi

14. novembrī par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai Ģenerālprokuratūras telpās notika svinīgais pasākums. Tajā pasniedza apbalvojumus, kā arī  jaunie prokurori nodeva zvērestu.

Lasīt vairāk
Publicēts 13/11/2019

Prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu par nelikumīgu apsardzes sertifikātu izgatavošanu un izsniegšanu

2019.gada 31.oktobrī Rīgas pilsētas Centra rajona prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu par personu grupā izdarītām noziedzīgām darbībām saistībā ar apsardzes sertifikātu izgatavošanu un izsniegšanu.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA