Latvijas Republikas prokuratūra

Teksta izmērs

  • 100%
  • 150%
  • 200%

Kontrasts

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 24/09/2021

Noslēdzies semināru cikls par amatnoziegumu aktuālajiem problēmjautājumiem

   Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansētā projekta ”Justīcija attīstībai” ietvaros un ar Tiesu administrācijas atbalstu tika īstenots četru semināru cikls izmeklētājiem, prokuroriem un tiesnešiem par atsevišķiem noziedzīgiem nodarījumiem valsts institūciju dienestā, konkrēti, Krimināllikuma 317.–319. panta piemērošanu. Lektors šajā apmācību pasākumā bija Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Korupcijas apkarošanas koordinācijas nodaļas virsprokurors Māris Leja.  

Lasīt vairāk
Publicēts 24/09/2021

Prokuratūras 31. gadadienas pasākumā ģenerālprokurors novērtē prokuroru un darbinieku ieguldījumu prokuratūras attīstībā

Pēdējā gada laikā esam piedzīvojuši strukturālas izmaiņas, kas ļāva attīstīties un iet uz priekšu ar lielāku jaudu un skaidrāku redzējumu nākotnē. Protams, nav noslēpums, ka īpaši lielu pārbaudījumu gan darbā, gan ikdienā mums ieviesa pandēmija. Taču, neskatoties uz to, esam pierādījuši, ka varam un spējam pielāgoties jaunajam un nezināmajam, 24. septembrī, uzrunājot klātesošos svinīgajā pasākumā par godu Prokuratūras dibināšanas 31. gadadienai, sacīja ģenerālprokurors Juris Stukāns.

Lasīt vairāk
Publicēts 23/09/2021

Prokuratūra atzīmēs 31.gadadienu

Šā gada 26.septembrī prokuratūra atzīmēs savas dibināšanas 31.gadadienu. Par godu šim notikumam 24.septembrī plkst. 11.30 notiks svinīgs pasākums prokuratūras ēkā Aspazijas bulvārī 7, Rīgā.

Lasīt vairāk