Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 20/01/2017

Prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu par narkotiskās vielas –kanabisa - neatļautu iegādāšanos un glabāšanu realizācijas nolūkā, apsūdzētajam to pēc tam pārdodot citai personai par 50 eiro

Pērnā gada decembra beigās Bauskas rajona prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā pie kriminālatbildības saukts vīrietis par to, ka viņš 2015. gada novembrī pie tirdzniecības centra “Origo” Rīgā, no nenoskaidrotas personas iegādājās ne mazāk kā 4,2250 gramus izžāvētu kanabisu (marihuāna).

Lasīt vairāk
Publicēts 18/01/2017

"Latvenergo" amatpersonu krimināllietā celtas galīgās apsūdzības

Laikā no 2017. gada 13. janvāra līdz 17. janvārim apjomīgajā un lielu sabiedrisko rezonansi ieguvušajā tā saucamajā „Latvenergo” amatpersonu krimināllietā Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokurore Viorika Jirgena ir pieņēmusi vairākus lēmumus par personu saukšanu pie kriminālatbildības (apsūdzības).

Lasīt vairāk
Publicēts 17/01/2017

Informācija par Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona prokuratūras virsprokurora amata vakanci

Atbilstoši prokuratūras likuma 34.panta trešajā daļā noteiktajam Latvijas Republikas Prokuratūra informē, ka tiek plānots aizpildīt Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona prokuratūras virsprokurora amata vakanci.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA