Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 29/03/2017

Prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu vīrietim, kas bija par iemeslu viņa nāvei

2017. gada 14. martā Liepājas prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā apsūdzēti divi vīrieši par to, ka vīrietim tīši nodarīja smagus miesas bojājumus, kas bija par iemeslu cietušā nāvei.

Lasīt vairāk
Publicēts 29/03/2017

Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti iesaistīties pretkrāpšanas kustībā #atkrāpies!

Lai kopīgi cīnītos pret ēnu ekonomiku, korupciju un citām negodprātīgām darbībām, kas ietekmē valsts budžetu un kopējo sabiedrības labklājību, tiek īstenota valsts pārvaldes sociāli informatīvā kampaņa jeb pretkrāpšanas kustība – #atkrāpies! Kustības ilgtermiņa uzdevums ir panākt iedzīvotāju nulles toleranci pret krāpšanos mūsu valstī.

Lasīt vairāk
Publicēts 28/03/2017

Prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu pret divām personām par izvairīšanos no nodokļu nomaksas teju 69 tūkstošu eiro apmērā

Rēzeknes prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas lielā apmērā, valstij nodarot mantisku zaudējumu 68 932, 32 eiro apmērā.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA